Άναμμα χριστουγεννιάτικου δέντρου στη Τοπική Κοινότητα Πλατέος στις 15/12/2013 ημέρα Κυριακή και ώρα έναρξης στις 19.00.
Άναμμα χριστουγεννιάτικου δέντρου στη Τοπική Κοινότητα Πλατέος στις 15/12/2013 ημέρα Κυριακή και ώρα έναρξης στις 19.00.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhCmjRSyKNbZanhlT3kFY76rWAm5duW4FuqekJeb5NinKwohwPCdUXtetvxBGFmAO71LmSslAWGk-JRau4-Qc8Cw4ywfVdRZ7SHUN9sZRd8mQReNW3l4GBLAQdopEO0dRS1Lz5eXd7wNV0/s320/30108_393502661871_3036435_n.jpg)
Άναμμα χριστουγεννιάτικου δέντρου στη Τοπική Κοινότητα Πλατέος στις 15/12/2013 ημέρα Κυριακή και ώρα έναρξης στις 19.00. Ακολουθούν: Τα κάλαντα από το Δημοτικό Σχολείο Πλατέος Παραδοσιακοί χοροί Μουσική βραδιά με μεζέ και κρασί στο Μάντζειον Διοργανωτές: • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΕΟΣ • ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΛΑΤΕΟΣ (ΑΠΣΠ) • ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΛΑΤΕΟΣ • ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΠΛΑΤΕΟΣ Είσοδος Ελεύθερη |