Σημειώνεται, ότι στις κοινότητες με πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων κατεβαίνουν ξεχωριστοί συνδυασμοί και ακολούθως αναφέρονται με χρονική σειρά κατάθεσης υποψηφιοτήτων στο Πρωτοδικείο, ενώ σε αυτές με πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων υπάρχει ενιαίο ψηφοδέλτιο και αναφέρονται με αλφαβητική σειρά.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΆΝΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

Εκλογική Περιφέρεια Αριος

Κοινότητα Άριος

Α.  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΠΙ(δη)ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΡΙ»

1  ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ-ΣΚΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2  ΓΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΠΡΟΥΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Ο ΑΡΙΣ»

1. ΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΡΗΓΑ-ΚΑΜΟΥΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5. ΦΡΑΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ



Γ. «ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

1. ΑΞΙΛΙΘΙΩΤΗ-ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Κοινότητα Αριοχωρίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΕΝΟΤΗΤΑ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΟΧΩΡΙ»

1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΑΡΙΟΧΩΡΙ»

1. ΓΙΑΝΝΕΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ

2. ΓΟΡΓΟΜΥΤΗ ΚΟΡΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ

5. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΡΕΠΗ ΜΠΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ



Εκλογική Περιφέρεια Αρφαρών

Κοινότητα Αρφαρών

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΟΤΗΤΑ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

1. ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΟΣΧΟΛΕΑ- ΣΟΥΛΙΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ

5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΣΑΚΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΡΦΑΡΑ 2019»

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ



Κοινότητα Πλατέος

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΔΗΜΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

3. ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΛΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΤΑΧΤΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ



Β.  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΕΣ ΙΔΕΕΣ»

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

2. ΚΑΝΔΥΛΑΠΤΗ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3. ΛΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΜΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6. ΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Θουρίας

Κοινότητα Αιθαίας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΑΙΑ»

1. ΓΑΡΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΔΙΚΑΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΥΣΤΑΛΟΥΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ

5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ



Κοινότητα Αμφείας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΟΤΗΤΑ- ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

1. ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΡΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΛΙΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ

5. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

8. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΙΟΥ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Πρώτα η Άμφεια»

1. ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ



Κοινότητα Ανθείας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΒΑΘΥΛΕΙΜΟΣ ΑΝΘΕΙΑ»

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΑΡΟΛΟΥ

2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΥΠΑ

3. ΚΡΙΚΑ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΦΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΘΕΙΑ»

1. ΒΟΡΒΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΓΚΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

3. ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Κοινότητα Θουρίας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΘΟΥΡΙΑΣ (ΠΡΩΤΑ Η ΘΟΥΡΙΑ»)

1. ΚΑΡΤΣΩΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΡΕΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΡΟΥΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΕΣΟΥΛΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΟΥΡΙΑΣ»

1. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ



Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΘΟΥΡΙΑ, ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ»

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

3. ΚΑΚΟΣΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ

4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ



Κοινότητα Μικρομάνης

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΜΙΚΡΟΜΑΝΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ»

1. ΚΟΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας

Κοινότητα Αντικαλάμου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Ένα καλύτερο χωριό»

1. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΛΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΧΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

6. ΧΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ



Κοινότητα Ασπροχώματος

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Ανεξάρτητη Κίνηση Ασπροχώματος»

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ-ΚΑΛΑΜΙ ΓΕΦΥΡΑ ΑΝΑΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

1. ΑΓΓΕΛΗ-ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΓΥΦΤΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΔΡΟΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΚΛΗΜΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ



Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ»

1. ΜΠΟΜΠΟΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΣΤΙΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΦΛΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ



Κοινότητα Βέργας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ για τη ΒΕΡΓΑ»

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΚΟΡΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΑΡΑΚΛΗΣΙΑΝΟΥ-ΓΥΦΤΕΑ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΓΥΦΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5. ΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

7. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΜΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΜΗΤΣΕΑ-ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΒΕΡΓΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…..»

1. ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΟΤΣΗ- ΠΑΝΤΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΙΣΜΗΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ

5. ΠΛΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΑΤΣΗ - ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ



Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για τη Βέργα»

1. ΑΦΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2. ΓΙΑΝΝΑΡΗ - ΧΟΧΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΠΗΓΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΠΟΥΛΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Κοινότητα Καλαμάτας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ»

1. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΛΟΥΚΟΥΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

8. ΜΟΥΝΤΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΜΠΙΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10. ΝΤΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

14. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΔΡΕΑ

16. ΡΗΓΑΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ«Συνοικούμε#για_την_Κοινότητα_Καλαμάτας»

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΔΡΑΜΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΚΑΛΑΜΟΥΔΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΥ) του ΔΡΑΚΟΥΛΗ

8. ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΚΑΛΛΙΑΝΗ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΛΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

13. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΤΣΕΛΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ

15. ΤΣΕΡΕΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16. ΤΣΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

18. ΧΑΧΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19. ΧΟΥΣΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Κοινότητα Λαιίκων

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΡΟΟΔΟΣ ΛΑΙΪΚΩΝ»

1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΠΛΑΝΑ-ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ



Κοινότητα Μικράς Μαντίνειας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Μαζί για τη Μαντίνεια»

1. ΑΓΓΕΛΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ

2. ΖΟΥΖΟΥΛΑ-ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΛΙΑΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΑΣΑΡΕΛΟΥ-ΛΙΑΚΕΑ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΠΟΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΣΑΦΙΟΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Μ. Μαντίνεια-Νέοι Ορίζοντες»

1. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΡΗΓΟΥ-ΠΡΑΣΤΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

7. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Κοινότητα Σπερχογείας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Ενωμένη Σπερχογεία»

1. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

3. ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΜΟΥΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΠΕΡΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΠΙΤΣΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

7. ΣΑΟΥΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΧΑΛΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Όλοι μαζί μπορούμε»

1. ΒΡΑΧΑ-ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

2. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΔΙΚΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4. ΖΕΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

7. ΜΠΑΚΟΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΠΙΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Κοινότητες Κάτω των 300 (κατά αλφαβητική σειρά υποψηφίων)

Εκλογική Περιφέρεια Άριος

Κοινότητα Αλωνίων

1. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

2. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ



Κοινότητα Άμμου

1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ



Κοινότητα Ανεμομύλου

1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ



Κοινότητα Ασπροπουλιάς

2. ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Αρφαρών

Κοινότητα Αγίου Φλώρου

1. ΚΟΥΡΝΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Κοινότητα Αγρίλου

1. ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ

3. ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΣΜΥΡΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ



Κοινότητα Βελανιδιάς

1. ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ



Κοινότητα Βρομόβρυσης

1. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

2. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Κοινότητα Πηδήματος

1. ΚΑΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2. ΜΗΛΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ



Κοινότητα Σταματινού

1. ΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Θουρίας

Κοινότητα Πολιανής

1. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΔΙΚΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας

Κοινότητα Αλαγονίας

1. ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Κοινότητα Αρτεμισίας

1. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Κοινότητα Ελαιοχωρίου

1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2. ΚΑΠΕΤΑΝΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ

3. ΜΑΛΑΜΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ



Κοινότητα Καρβελίου

1. ΙΣΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΜΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Κοινότητα Λαδά

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ



Κοινότητα Νεδούσης

1. ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2. ΠΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ



Κοινότητα  Πηγών

1. ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ





Post A Comment: